Kuidas kasvatada kriitilisi mõtlejaid

Julie Bogart
25,00 €

Selles raamatus antud juhised on mõeldud eeskätt lapsevanematele, aitamaks oma lastel toime tulla digiajastu info ülekülluses.

Haridus ei tähenda üksnes teadmiste ja oskuste kogumist, vaid ka mõistmist, kuidas ja miks me midagi arvame. Ajal, mil veebimeedia kubiseb igasugusest teabest ja vastandlikest arvamustest, tunnevad nii lapsevanemad kui ka õpetajad muret selle üle, kuidas õpilased loetut-nähtut tõlgendavad. Kogu selle kära keskel on muutunud üha olulisemaks uurida eri vaatenurki uudishimuga ja põhjalikult. Kuidas õpetada lapsele selleks vajalikke oskusi?

Tuginedes üle 20aastasele koduõpetamise ja õppekavade koostamise kogemusele, jagab Julie Bogart praktilisi nõuandeid, kuidas aidata eri vanuses lastel avastada maailma enda ümber, uurida, mismoodi eelarvamused nende uskumusi mõjutavad, ja jõuda uute teadmisteni, selmet korrutada papagoina seda, mida neile on juba õpetatud. „Kuidas kasvatada kriitilisi mõtlejaid“ on tulvil õpetlikke lugusid ja harjutusi igas eas lastele, aidates vanematel toetada oma ärksa vaimuga, osavõtlikke ja innukaid maailmaavastajaid.

Pealkiri:
Kuidas kasvatada kriitilisi mõtlejaid
Autor
Julie Bogart
Kirjastus
Helios
Aasta
2023
Žanr
Elukunst
EAN
977140605114757
Mõõtmed:
230x150x18mm