Allikas

Dr Tara Swart
27,00 €

Paljud eneseabiraamatud kinnitavad, et oma saatust saab ohjata lihtsalt oma mõtteviisi muutes. Kui jätta kõrvale müstika, siis on selle idee keskmes olemuslik tõde, mida toetavad ka neuroteaduse värskeimad käsitlused: enamik asju, mida me elult soovime – tervis, õnn, rikkus ja armastus –, on seotud meie võimega mõelda, tunda ja tegutseda; teisisõnu, meie püüdlusi juhib meie aju.

Doktor Tara Swart, neuroteadlane ja psühhiaatri taustaga juhtimistreener, on veendunud, et me suudame muuta oma aju tööd ja seeläbi ka oma elu. Raamatus „Allikas” on võtnud ta paljastada mõtete juhtimise saladusi.

Avastage, kuidas vabaneda autopiloodil mõtlemise harjumusest ja taaskäivitada oma aju nii, et saaksite kasutada oma tegelikku potentsiaali; kuidas kasutada visualiseerimise jõudu, et juhtida aju võimalustest haarama ja oma tuleviku üle kontrolli võtma; kuidas olla enesekindel, hajutada hirmu ja vältida negatiivset mõtlemist.

Autor on omandanud biomeditsiini bakalaureuse kraadi ja neurofarmakoloogia doktorikraadi Londoni King’s College’is ning meditsiiniteaduste bakalaureuse kraadi Oxfordi ülikoolis. Ta on King’s College’i õppejõud ning peab loenguid ka Oxfordi Saïdi ärikoolis.

Pealkiri:
Allikas
Autor
Dr Tara Swart
Kirjastus
Varrak
Aasta
2022
Žanr
Elukunst
EAN
977140605113165

Samalt autorilt