20. juuni 2022

Raamatupoes Biblioteek alustab uus loovkirjutamiste sari koos SIREL HEINLOOga.
Oled oodatud, kui sinu uudishimu luule vastu on kasvanud nii suureks, et soovid seda kellegagi jagada.
Juulikuus toimub kaks erinevat kohtumist:

08. juuni 2022
Tartus Aparaaditehases toimuva Kastani tänava festivali ajal saab Biblioteegist korraks Viguriteek. Milliste raamatute kirjutamist on inspireerinud Kastani tänav? Tulge meile külla, saate teada!
02. juuni 2022
Palume salongiõhtule neljapäeval, 9. juunil kl 18 Biblioteegis. Õhtu algab lavaluule etteastetega – kohtuvad Tartu ja Karjala luuletajad.
24. Mai 2022
Laupäeva, 28. mai hommikul kell 11 kohtub Biblioteegis noorte lugejatega autor Kristin Kongi, joonistada aitab raamatu illustraator Sirly Oder.
23. Mai 2022
Meil õnnestus tabada Biblioteegi riiulite vahelt kaks kelmi kirjanikku korraga. Kohe torkasime neile mikrofoni nina alla ja kaamera silme ette küsimusega, mis raamatut nad ise viimati lugesid ja ka teistele soovitaksid. Mika Keränen kiitis Tarmu Kurmi raamatut…
02. Mai 2022
Lapsed, jutte mõõtma! Laupäeval, 14. mail kl 12 on meil külas kunstnik ja lastekirjanik Kertu Sillaste, kes oskab värvidega imelisi lugusid välja võluda. Kertu lasteraamat "Appi!" on Eesti päris esimene…
25. aprill 2022
Jätkame raamatusoovitustega. Seekord küsime luuletaja, tõlkija ja toimetaja CAROLINA PIHELGASELT, millist raamatut ta tahaks järgmisena lugeda ja mis oli viimane tõeliselt mõjunud teos.