Kliima. Uus lugu

Charles Eisenstein
27,00 €

Tänu ülimenukatele lühifilmidele ja esseedele on Charles Eisensteinist (snd 1967) kujunenud žanreid trotsiv ühiskonnafilosoof ja vastukultuuri intellektuaal, kes on keskendunud tsivilisatsiooni, teadvuse, raha ja inimkultuuri evolutsiooniga seotud teemade mõtestamisele.

Raamatuga „Kliima. Uus lugu“ pakub Eisenstein välja uudse vaate kliimamuutustele ja selle juurpõhjustele, keskendudes küsimusele, kuidas saame inimkonnana oma mõtlemist muuta nii, et võiks toimuda ökoloogiline tervenemine. Eisensteini sõnul on probleemiks meie suhtumine loodusesse. Oleme taandanud looduse kvantitatiivseteks näitajateks ja see omakorda on viinud meid sügava ilmajäetuse tundeni. Ökoloogiline tervenemine saab toimuda vaid juhul, kui suudame orienteeruda ümber kvalitatiivsele arengule. Õnnestumise võtmeks on meie sisemine kasvamine. Ainult siis, kui suudame taastada oma sisemise ökosüsteemi, tundmis- ja armastamisvõime täiuse, on lootust taastada ka väline ökosüsteem.

Biblioteek soovitab

Seekord soovitame Biblioteegis ise raamatuid. Poe eestvedaja Kristel Kalda valis hiljutiseks suurimaks lugemiselamuseks Charles Eisensteini "KLIIMA. UUS LUGU". Miks? Kristel: "…

Loe edasi
Pealkiri:
Kliima. Uus lugu
Autor
Charles Eisenstein
Kirjastus
Postimees
Aasta
2022
Žanr
Teadmiskirjandus
EAN
977140605113448
Mõõtmed:
215x145x29mm

Samalt autorilt